Kosten aangepaste glazen fles: matrijs, MOQ en prijscategorieën

Xuzhou Minghang Verpakkingsproducten Co., Ltd.

Startpagina
Glaspotten
Glasflessen
Voedselopslag
Over
Nieuws
FAQ
Contact

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Naam
Naam van het bedrijf
Bericht
0/1000

Hoeveel kost het om aangepaste glasflessen te maken? Prijsinformatie, matrijs en MOQ-gids

August 14, 2026
Nieuws

Hoeveel kost het eigenlijk om aangepaste glazen flessen te maken ? Voor de meeste commerciële projecten is er geen verantwoorde manier om die vraag met één getal te beantwoorden. Een eenvoudige sausfles van 250 ml uit een bestaande mal, een gefroste drankfles van 500 ml en een zwaar-bodem spiritusfles van 750 ml met een particuliere mal kunnen allemaal van sodakalkglas zijn gemaakt, maar hun economie is volkomen verschillend.

How Much Do Custom Glass Bottles Cost

Kosten zitten overal verstopt.

Wanneer we een reële kostprijs voor aangepaste glazen flessen berekenen , kijken we niet alleen naar de fabrieksprijs van de fles; we kijken ook naar het gewicht van het glas, de ontwikkeling van de mal, de vormgeefefficiëntie, de decoratie, afgekeurde exemplaren, sluitingen, exportdozen, palletisering, containerbenutting, vervoerskosten, invoerrechten, testvereisten en, bovenal, hoeveel aanvaardbare flessen per productierun worden geproduceerd.

Waar betaal je dus echt voor?

Een nuttig uitgangspunt is het volgende:

Totale aangekomen fleskost = flesproductie + afschrijving van de mal + versiering + sluiting + verpakking + kwaliteitscontrole/testen + binnenlandse logistiek + zeevracht + invoerkosten

Die vergelijking verklaart waarom het vergelijken van twee offertes uitsluitend op basis van de regel met de aanduiding "stukprijs" vaak een inkoopfout is.

Openbare sectorreferentiecijfers voor 2025 illustreren het bereik. Ashland Container schatte standaard soda-kalkflessen van 4–16 oz bij gemiddelde volumes van 10.000–50.000 stuks in op ongeveer $0,15–$0,40 per fles , terwijl zijn gepubliceerde voorbeelden meerdere extra versieringsprocessen in de centen-per-stuk-range plaatsen. Deze cijfers zijn nuttig als referentiepunten, niet als universele fabrieksprijzen, omdat flesgewicht, geografie, specificatie en productiemethode het resultaat aanzienlijk beïnvloeden. Zie de 2025 glass bottle manufacturing cost guide .

Er is ook goed bewijs dat de productiekosten een voortschrijdende basis zullen hebben. Volgens de Producer Price Index (PPI) voor de productie van glazen verpakkingen, primaire productgegevens van het Amerikaanse Bureau of Labor Statistics (BLS) via FRED, steeg de index voor primaire producten in de productie van glazen verpakkingen van 283,328 in januari 2024 naar 298,425 in juli 2025 , een stijging van ongeveer 5,3%. Dit betekent echter niet dat alle flessenprijzen met 5,3% zijn gestegen; het dient om te illustreren waarom een oude offerte niet kan worden gebruikt als vermeende 'permanente' prijslijst. Zie BLS PPI voor glazen verpakkingen .

Wat is de eenheidsprijs van een op maat gemaakte glazen fles?

Het volume aan flessen, hun gewicht, het type glaskleur, de hals, de bestelling, de vormgeving en de decoratievereisten moeten aan de fabrikant bekend zijn voordat een eenheidsprijs kan worden opgegeven. op maat gemaakte glazen flessen de planningprijs voor commerciële sodakalkverpakkingen varieert van ver onder de 0,50 USD in het geval van eenvoudige verpakkingen met een hoog volume tot 1,00 USD of veel meer, afhankelijk van de complexiteit en het gewicht van de verpakking en de hoeveelheid decoratie die nodig is.

Wij beoordelen een leverancier niet op basis van één gepubliceerd cijfer.

Bekijk drie flessen, elk met een nominale inhoud van 500 ml:

Fles specificatie Relatief kostenpeil WAAROM
Standaard-flintfles, bestaande mal Laag Geen nieuwe productiemal; efficiënte vorming
Bestaande fles + ééngkleurige bedrukking Laag–Gemiddeld Voegt instellen van decoratie en bedrukking toe
Fles met eigen mal en reliëfopdruk Medium Gereedschapskosten plus lagere initiële volumeefficiëntie
Zware premiumfles Gemiddeld–Hoog Meer glas per eenheid en langere vormingsvereisten
Matglazen + gecoate + bedrukte fles Hoge Meerdere secundaire bewerkingsstappen
Complexe, onregelmatige fles met eigen mal Hoge Gereedschap, vormingsmoeilijkheden en hoger risico op afkeuring

Het gewicht van de fles is belangrijker dan veel kopers verwachten. Glas wordt verkocht als afgewerkte verpakking, maar de fabriek moet nog steeds grondstoffen kopen, smelten en vormen voor elk gram glas dat in de productie komt.

En smelten is duur.

De hoofdbatchchemie van gebruikelijk verpakkingsglas omvat siliciumdioxide en sodas (natriumcarbonaat) ( Na₂CO₃ ), naast andere materialen. De U.S. Geological Survey meldde in haar samenvatting van minerale grondstoffen 2025 , op basis van kwartaalgegevens uit 2024, dat glas ongeveer 45% van het Amerikaanse eindgebruik van sodakaust vormde . Dat is een indicatie van hoe nauw de productie van verpakkingsmaterialen nog steeds verbonden blijft met grondstoffen. Zie de USGS Samenvatting van minerale grondstoffen 2025 .

Het is daarom niet te verwachten dat er een productie-economie bestaat voor flessen van 300 g en 700 g, waarvan beide 500 ml vloeistof bevatten.

Wat is de prijs van een aangepaste glasflesmal?

De kosten voor een aangepaste glasflesmal zijn een eenmalige gereedschapskost die in rekening wordt gebracht bij de productie wanneer een koper een uniek flesontwerp vereist (geen standaardontwerp van de fabriek); deze kosten hangen af van de capaciteit, de vormgeving, het reliëf, de constructie van de hals, de caviteitconfiguratie, de monsterbehoeften en de betrokken productiemachines.

Voor budgettering plaatsen gepubliceerde sectorvoorbeelden vaak aangepaste flesgereedschappen in de lage duizendtallen Amerikaanse dollars , met moeilijker projecten die hoger in de prijs liggen.

Een referentiebenchmark voor een op maat gemaakte parfumfles uit 2025 geeft een matrijskost van ongeveer $1,000–$8,000+, waarbij volledig op maat gemaakte projecten over het algemeen 10.000 eenheden of meer vereisen. Dit is een leveranciersspecifieke benchmark en geen universeel tarief, maar biedt kopers een realistische orde van grootte. Zie de gids voor op maat gemaakte flesmatrijzen en minimale bestelhoeveelheden (MOQ) 2025 .

Hierop raken onervaren kopers in de war: een ‘flesmatrijs’ is niet noodzakelijkerwijs één eenvoudig stuk metaal.

Industriële flesvorming kan een gereedschapssysteem vereisen dat onderdelen omvat zoals:

  • Lege matrijzen
  • Blow Molds
  • Halsringen
  • Geleidingsringen
  • Bodemplaten
  • Bafels
  • Blowkoppen
  • Inzetstukken voor logo's of reliëfopdruk
  • Monster- of prototypevormen

Een fabrikant moet uw concept ook omzetten naar een vervaardigbare tekening. Scherpe hoeken, diepe onttrekkingen, uiterst dikke bodems, ongebruikelijke schouders of slecht gespecificeerde halsafwerkingen kunnen allemaal problemen veroorzaken die in de oorspronkelijke weergave onzichtbaar waren.

Mooie CAD-bestanden zijn goedkoop.

Vervaardigingsklaar geometrie is dat niet.

Wij raden daarom aan om te vragen of de geprijsde glasflesvormkosten monster- en productievormen, wijzigingen, logo-inzetstukken en eigendomsrechten omvatten. Twee fabrieken kunnen beide ‘$ 3.000 voor de vorm’ offreren, maar in werkelijkheid zeer verschillende leveringen aanbieden.

Wat gebeurt er met de vormkosten per fles?

Neem een hypothetische, particuliere mal kosten aan $3,000.

Bij 10.000 flessen:

$3.000 ÷ 10.000 = $0,30 per fles

Bij 50.000 flessen:

$3.000 ÷ 50.000 = $0,06 per fles

Bij 100.000 flessen:

$3.000 ÷ 100.000 = $0,03 per fles

Daarom kan de eerste bestelling duur lijken, terwijl herhaalproductie met dezelfde goedgekeurde gereedschappen heel andere economische voorwaarden kent.

Custom Glass Bottles Cost

Wat is de MOQ voor op maat gemaakte glasflessen?

De MOQ voor op maat gemaakte glasflessen is de minimale productiehoeveelheid waaronder een fabriek de malen, de vormmachine, de ovencapaciteit, de kleur, de inspectie en de secundaire bewerking die nodig zijn voor een specifieke flessenspecificatie economisch kan plannen.

Er zijn eigenlijk twee MOQ-gesprekken.

De eerste is een voorraadfles-MOQ .

De tweede is een privé-malproductie-MOQ .

Ze zijn niet gelijkwaardig.

Een koper kan mogelijk een relatief kleine hoeveelheid van een bestaande fles kopen en deze vervolgens aanpassen met bedrukking, een etiket, een coating of een unieke sluiting. Maar zodra we een privé-productiemal openen en een specifieke productieloop plannen, verandert de economie.

Als algemeen commercieel planningskader:

Projecttype Typische aankooplogica
Voorraadfles zonder versiering Laagste invoerhoeveelheid
Voorraadfles + etiket Lage MOQ mogelijk
Voorraadfles + zeefdruk Decoratiemoq is van toepassing
Voorraadfles + coating/verfrosten Verwerkingsmoq is van toepassing
Fles met eigen vormgeving Hogere productieverbintenis
Aangepaste glaskleur Meestal aanzienlijk hogere toezegging
Complexe private vorm + meerdere decoraties Hoogste commerciële toezegging

Een 2025 geurverpakking-referentie gepubliceerd 500–3.000 eenheden voor het versieren van sommige standaardflessen in vergelijking met 10.000–30.000+ eenheden voor volledig op maat gemaakte flessen. Deze cijfers dienen als één marktreferentie te worden beschouwd, niet als een regel die voor elke fabriek of verpakkingscategorie geldt.

Voor B2B-kopers is de betere vraag niet:

“Wie heeft de laagste MOQ?”

Het is:

Welke productieroute geeft ons het laagste totale risico bij ons verwachte jaarlijkse volume? ?”

Een merk dat verwacht 4.000 flessen te verkopen tijdens het eerste jaar, zou waarschijnlijk geen volledig nieuw structureel flesontwerp moeten afdwingen alleen omdat een particuliere mal professioneler lijkt.

Gebruik standaardartikelen op intelligente wijze.

Pas daarna aan waar klanten het verschil daadwerkelijk kunnen zien.

Welke factoren beïnvloeden de prijs van maatwerkglazen flessen?

De grootste prijs van maatwerkglazen flessen deze factoren zijn niet mysterieus, maar leveranciers doen een slecht werk bij het onderscheiden ervan in offertes.

Wij verdelen ze meestal in tien groepen.

1. Flesgewicht

Meer gram glas betekent over het algemeen hogere materiaal- en smeltvereisten.

2. inhoud

Voor een cosmetische fles van 50 ml, een bierfles van 330 ml, een sapfles van 500 ml en een sterke-drinkenfles van 1.000 ml zijn verschillende vormen en configuraties voor glasverdeling/verpakking vereist.

3. Glaskwaliteit en -kleur

Standaard flintglas, hoog-flintglas, amberglas, groen glas en speciaal gekleurd glas zijn niet onderling uitwisselbare productiespecificaties.

4. Vormcomplexiteit

Ronde flessen bieden doorgaans gunstigere vormgevingsomstandigheden dan sterk hoekige, asymmetrische of sculpturale ontwerpen.

5. Halsafwerking

De hals moet passen bij de beoogde schroefdop, lugdop, kurk, pomp, spuitbus, druppelaar of andere afsluiting.

Dit verdient aandacht.

Een besparing van $0,02 op de fles betekent weinig als de afsluiting niet betrouwbaar verzegelt op de vullijn van de klant.

6. Vorm en gereedschap

Nieuwe structurele ontwerpen vereisen ontwikkeling en gereedschap.

7. Versiering

Drukwerk, stickers, matglasbehandeling, coating, galvaniseren, hotstamping en reliëfprinten veranderen allemaal de kosten.

8. Bestelhoeveelheid

Vaste instelkosten worden verdeeld over meer flessen bij hogere productieomvang.

9. Verpakking

Scheidingsplaten, exportdozen, trays, krimpfolie en pallets voegen materiaal- en arbeidskosten toe.

10. Logistiek

Glas is dicht, breekbaar en relatief zwaar. Vervoer verdient daarom een aparte berekening in plaats van te worden opgenomen in ‘levering’.

Welk flesstype is voordeliger: standaardfles of eigen mal?

Een standaard glasfles is doorgaans een goedkope optie voor lage volumes, aangezien de koper geen kosten hoeft te dragen voor nieuwe structurele glasgereedschappen; een privévormoptie wordt pas economisch interessanter bij herhaalde volumes, merkherkenning of eigen geometrie, waarbij de initiële investering gerechtvaardigd is.

Doorgaans wordt van ons gevraagd om op deze manier een beslissing te nemen:

Factor Voorraadfles Privé mal
Aanvankelijke investering Lager Hoger
Matrijkosten Meestal geen Vereist
MOQ Meestal lager Meestal hoger
Lancasnelheid Sneller Langzamer
Structurele uniekheid Beperkt Hoge
Logo Decoratie Ja Ja
Geprevelde structurele merkidentiteit Beperkt Uitstekend
Technische ontwerpwerkzaamheden Laag Hoger
Het beste voor markttesten Ja Meestal niet
Het beste voor eigen verpakking Beperkt Ja
Voordelen bij herhaalde bestellingen Goed Kan sterk verbeteren bij schaalvergroting

Wat veel startups daadwerkelijk nodig hebben, is noch een volledig generieke fles noch een volledig private fles.

Het middenweg is vaak beter:

bestaande fles + aangepaste sluiting + aangepaste kleurbehandeling + merkgerichte bedrukking + gedifferentieerde secundaire verpakking.

Die combinatie kan een onderscheidende presentatie in de retail creëren, zonder dat de koper tijdens de validatiefase een structurele mal hoeft te financieren.

Hoe beïnvloedt de bestelhoeveelheid de eenheidsprijs van glasflessen?

De bestelhoeveelheid verandert de eenheidsprijs van glasflessen, omdat gereedschap, instellingen, machineswitches, voorbereiding van decoratie, kwaliteitscontroleadministratie en andere vaste kosten kunnen worden verdeeld over een groter aantal verkoopeenheden.

De basisverwervingvergelijking is:

Effectieve eenheidsprijs = Flesprijs + (Gereedschapskosten ÷ Hoeveelheid) + (Instelkosten ÷ Hoeveelheid) + Decoratie + Verpakking + Vracht per eenheid

Daarom werkt de groothandelsprijs voor glasflessen vaak in trappen.

Maar meer kopen is niet automatisch goedkoper.

Als uw jaarlijkse vraag 20.000 flessen bedraagt en u bestelt er gewoon 100.000 om $0,08 per fles te besparen, ruilt u een theoretische inkoopbesparing van $8.000 in voor magazijnkosten, vastgelegd kapitaal en vier jaar voorraad.

Dat is geen inkoop-efficiëntie.

Het is overkopen.

Inkopers moeten daarom vergelijken:

aankoop prijs + opslag + werkkapitaal + verouderingsrisico + risico op beschadiging

in plaats van achter de laagste fabrieksprijs per stuk aan te jagen.

Hoeveel kosten bedrukking, matglasbehandeling, coating en logo-aanpassing?

Decoratie kan per fles van enkele centen tot meerdere tienden van een dollar extra kosten, en soms aanzienlijk meer, afhankelijk van het proces, het aantal kleuren, het bedrukte oppervlak, de uithardingsvereisten, de bestelhoeveelheid, de registratietoleranties en of meerdere decoratieprocessen gecombineerd worden.

Typische opties zijn:

Customisatie Kostenimpact Belangrijkste kostenfactor
Papier / zelfklevend etiket Laag Etiketmateriaal + toepassing
Eenkleurige zeefdruk Laag Scherm + inkt + instelling
Meerkleurenprinten Laag–Gemiddeld Meerdere doorgangen en registratie
Decal Medium Afbeelding + overdracht + bakken
Frosting Medium Oppervlaktebehandeling
Spuitcoating Medium Dekking, verf en uitharden
Hete stempeling Gemiddeld–Hoog Folie + instelling + registratie
Verhoogd logo Gereedschapgestuurd Matrijsinvoeging / structureel gereedschap
Galvaniseren / speciale afwerking Hoge Meerdere verwerkingsstappen

Gepubliceerde voorbeelden van 2025 van Ashland Container plaatsen spuitcoating op ongeveer $0,15–$0,35 per stuk en hotstamping op ongeveer $0,20–$0,45 per stuk voor zijn referentieprojecten. Ook hier geldt: dit zijn voorbeelden, geen universele marktprijzen.

Decoratie kan bovendien interacteren met de flesgeometrie.

Een vlak bedrukkingsgebied is eenvoudiger.

Een sterk gebogen schouder is dat niet.

Een technisch mogelijke logo kan daarom een economisch onverstandige logo worden als het leidt tot langzame bedrukking, slechte registratie en te veel afkeuringen.

Wij veranderen liever het ontwerp vóór de productie dan dat we daarna duizenden defecte flessen moeten uitleggen.

Wat zijn de verzendkosten om de kosten van de glasfles te voltooien?

De verzendkosten per fles bestaan uit het totaal van de oorsprongs-, zeevervoers-, bestemmings- en invoerlogistiekkosten, en worden wiskundig bepaald door deling door het aantal aanvaardbare flessen dat is geladen; daarbij kunnen de flesgrootte, de kartonontwerp, de palletisatie, de containerbenutting, de bestemmingshaven en de vrachtmarktomstandigheden bijna even zwaar wegen als de geciteerde zeevervoerskosten zelf.

In 2024 is het niet langer mogelijk om dit te negeren.

Volgens UN Trade and Development veroorzaakten ernstige verstoringen in het scheepvaartvervoer een sterke stijging van de containerprijzen in juli 2024 tot ongeveer 3.600 USD , a een stijging van 149% ten opzichte van 2023 , terwijl het gemiddelde niveau vorig jaar 2.496 punten bedroeg . Zie UNCTAD’s maritieme handelsanalyse voor 2025 .

UNCTAD rapporteerde eerder ook een gemiddelde 256%de sprong in het spottarief tussen Shanghai en Europa tussen begin december 2023 en begin februari 2024.

De reden waarom we geen vaste verzendkost per fles willen publiceren, is deze volatiliteit.

Gebruik in plaats daarvan een vergelijking.

Neem aan dat de zeevrachtkost 4000 dollar bedraagt en dat exportverpakkingen en flessen die in een container kunnen worden verscheept, 25.000 bedragen. Houd er rekening mee dat de zeevrachtkost $4000, terwijl u overweegt om de verzendcontainer van 25.000 eenheden te gebruiken voor de import en verpakking met de flessen die u heeft gekozen.

4000 dollar ÷ 25.000 = 0,16 dollar zeevrachtkost per fles

Maar die 0,16 dollar is niet noodzakelijkerwijs de totale logistiekkost op bestemming.

U kunt nog steeds de volgende kosten hebben:

  • Vervoer van fabriek naar haven
  • Exportdocumentatie
  • Terminalkosten
  • Douaneafhandeling
  • Invoerrechten
  • Havengelden
  • Bestemmingstransport per vrachtwagen
  • Palletafhandeling
  • Vrachtverzekering
  • Opslag

En het flesontwerp beïnvloedt deze berekening.

Een brede decoratieve fles kan er uitstekend uitzien op een plank, maar gebruikt tegelijkertijd zeer ondoeltreffend ruimte in de container.

Een iets kleinere fles kan logistiek gezien meer zin maken dan dat een leverancier de prijs van de glasfles kan verlagen.

Voorbeeld: Kostenverdeling voor 10.000 / 50.000 / 100.000 aangepaste flessen

Makkelijker om de economie te doorzien is een illustratief begrotingsmodel in plaats van een offerte van de leverancier.

Aannames:

  • Standaard soda-lime-glas
  • Ruwweg 300–500 ml inhoud
  • Flintglas
  • Relatief eenvoudige vormgeving
  • Privé mal
  • Hypothetische malinvestering: 3.000 USD
  • Één matig decoratieproces
  • Sluiting uitgesloten
  • Internationale vracht uitgesloten

Openbare prijsvoorbeelden voor 2025 plaatsen de standaardflesprijs rondom 0,35–0,60 USD bij 10.000–25.000 stuks en 0,25–0,45 USD bij 50.000–100.000 stuks voor de genoemde producten.

Gebruik deze cijfers uitsluitend als planningsmodel:

Kostenpost 10.000 flessen 50.000 flessen 100.000 flessen
Voorbeeldbasisfles $0.35–$0.60 $0.25–$0.45 $0.25–$0.45
amortisatie van de mal voor $ 3.000 $0.30 $0.06 $0.03
Voorbeelddecoratievergoeding $0.08–$0.25 $0.08–$0.25 $0.08–$0.25
Indicatieve subtotaalprijs per fles $0.73–$1.15 $0.39–$0.76 $0.36–$0.73
Matrijzeninvestering $3,000 $3,000 $3,000
Vracht Afzonderlijk geciteerd Afzonderlijk geciteerd Afzonderlijk geciteerd

Het belangrijke getal hier is niet $ 0,73 of $ 0,39.

Het is de amortisatie van de mal .

Onze fictieve toolingkosten van $ 3.000 worden dan toegepast op elke fles uit de eerste bestelling, oftewel op 10.000 flessen in dit geval.

Bij 100.000 flessen voegt het slechts toe $0.03.

Bij een herhaalde productierun met goedgekeurde, bestaande gereedschappen hoeft die oorspronkelijke ontwikkelingskost niet langer als een nieuwe contantkost van $3.000 te worden beschouwd.

Daarom mogen de lancering van een nieuw product en een gevestigd herhalingsbestelprogramma nooit met dezelfde inkooplogica worden beoordeeld.

Hoe u een nauwkeurige offerte krijgt van een glasflesfabrikant

Een nauwkeurige offerte van een fabrikant van op maat gemaakte glasflessen vereist voldoende technische en commerciële informatie om de fles, het gereedschap, de decoratie, de verpakking en de levering afzonderlijk te berekenen; alleen een referentiefoto versturen en vragen ‘hoeveel kost het?’ leidt meestal tot een zeer ruwe schatting of een misleidend lage prijs op basis van aannames.

Wij raden aan om ten minste het volgende te verstrekken:

  1. Fleshoeveelheid: 100 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml, enz.
  2. Doelafmetingen: hoogte en maximale diameter.
  3. Doelgewicht van de fles, indien bekend.
  4. Referentiefoto, schets, STEP-bestand of technische tekening.
  5. Glaskleur: fliet, amber, groen of op maat.
  6. Halsafwerking en sluitingstype.
  7. Vereiste bestelhoeveelheid.
  8. Verwacht jaarlijks volume.
  9. Decoratie: bedrukking, matglasbehandeling, coating, reliëf, etiket, hotstamping, enzovoort.
  10. Vereiste verpakkingsmethode.
  11. Test- of conformiteitseisen.
  12. Land van levering en bestemmingshaven.
  13. Doeldatum voor levering.

Jaarlijks volume is bijzonder nuttig.

Wij raden u aan om een andere oplossing te overwegen als u vandaag behoefte heeft aan 20.000 flessen en jaarlijks aan 300.000 flessen, in vergelijking met een project dat slechts 20.000 flessen vereist en nooit een volgende bestelling plaatst.

En vraag leveranciers om de offerte te splitsen.

Minimaal willen wij zien:

Fles + Matrijs + Decoratie + Sluiting + Exportverpakking + Vracht

Een enkele 'FOB-eenheidsprijs' kan handig zijn, maar maakt het ook moeilijker om te begrijpen waar het geld daadwerkelijk naartoe gaat.

Wat bepaalt de productiekosten voor glas echt?

Energie verdient meer aandacht dan het normaal gesproken krijgt in artikelen over verpakkingen.

Glasovens werken bij hoge temperaturen, en de inspanningen van de industrie om afhankelijkheid van fossiele brandstoffen te verminderen tonen aan hoe belangrijk smeltenergie nog steeds is. In december 2024 kondigde het Amerikaanse ministerie van Energie meer dan 2,7 miljoen dollar aan initiële financiering aan, uit een potentieel federale kostenverdeling van maximaal 75 miljoen dollar, voor het project Hybrid Electric Glass Furnace van Gallo Glass Company. Het project richt zich op een vermindering van het aardgasgebruik met maximaal 70% en een vermindering van de koolstofintensiteit van ‘cradle-to-gate’ met meer dan 40%, vergeleken met conventionele gasaangedreven ovens. Zie de Aankondiging van het project door het Amerikaanse ministerie van Energie .

Waarom zou een flesinkoper hier belangstelling voor hebben?

Omdat grondstoffen en energie geen abstracte fabriekskosten zijn. Ze verschijnen uiteindelijk ergens in de offerte.

Hetzelfde geldt voor de vormgevings-efficiëntie.

Een flesontwerp dat meer afkeur veroorzaakt, dwingt de fabriek effectief om materiaal, machine-tijd, warmte, inspectie-arbeid en hanteringcapaciteit te besteden aan producten die niemand kan verkopen.

Dat risico wordt in de prijs verwerkt.

Misschien zichtbaar.

Misschien niet.

How Much Do Custom Glass Bottles Cost Mold, MOQ & Unit Price Guide

Veelgestelde vragen

Zijn op maat gemaakte glasflessen duurder dan standaardflessen?

Op maat gemaakte glasflessen zijn over het algemeen duurder aan het begin van een project, omdat een eigen ontwerp engineering, monsterproductie, productiematrijzen en een specifieke productieloop vereist, terwijl een standaardfles de bestaande gereedschapskosten verdeelt over veel kopers en daarom in kleinere hoeveelheden kan worden aangeschaft met minder initiële ontwikkelingskosten.

Het verschil wordt minder uitgesproken naarmate het productievolume toeneemt, omdat de oorspronkelijke gereedschapskosten worden gespreid over meer flessen. Een privé-matrijs kan dus commercieel verantwoord zijn voor een volwassen product, zelfs als dit financieel weinig zinvol is voor een vroege testlancering.

Kan ik slechts 1.000 op maat gemaakte glasflessen bestellen?

Een bestelling van 1.000 flessen is vaak haalbaar wanneer aanpassing betekent het aanbrengen van etiketten, bedrukking of geselecteerde versiering op een bestaande voorraadfles, maar het is meestal veel moeilijker te rechtvaardigen wanneer ‘aangepast’ inhoudt dat een geheel nieuwe flesstructuur wordt ontwikkeld, inclusief een eigen mal en een specifieke industriële vormgevingsrun uitsluitend voor die 1.000 stuks.

Voor projecten met lage volumes raden we normaal gesproken aan om structurele aanpassing te scheiden van visuele aanpassing. Bestaand glas gecombineerd met een aangepaste sluiting, etiket, kleurbehandeling of bedrukking kan de kapitaalblokkering sterk verminderen.

Moet ik bij elke bestelling de malvergoeding voor glasflessen betalen?

De malvergoeding voor glasflessen is normaal gesproken verbonden met de ontwikkeling van gereedschap voor een nieuw, exclusief ontwerp, en niet als volledig nieuwe ontwikkelkost bij elke herhaalde bestelling. Toch dienen eigendomsrecht op de mal, onderhoud, vervangingsvoorwaarden, opslag en wijzigingsrechten altijd contractueel met de fabrikant te worden bevestigd voordat de productie begint.

Stel dit vooraf aan de betaling.

Controleer wie de mal bezit (u, de fabriek of uitsluitend u).

Welke methode is het meest kosteneffectief om glazen flessen te versieren?

De goedkoopste manier om de kosten van maatgemaakte glazen flessen te verlagen, is doorgaans het kiezen van een standaardfabrieksvorm, vasthouden aan de gebruikelijke glaskleur en halsafwerking, en de fles zelf uniek maken door een etiket, een zeefdruklogo, een sluiting, een huls of secundaire verpakking toe te voegen.

Op deze manier hoeft u niet te betalen voor een van de grootste initiële vaste kosten en u kunt zelfs een lagere MOQ verkrijgen.

Zodra het verkoopvolume voorspelbaar wordt, wordt overstappen op een eigen mal gemakkelijker te rechtvaardigen.

Hoe kan ik de prijs per stuk van maatgemaakte glazen flessen verlagen?

Een koper kan de prijs per eenheid van een op maat gemaakte glazen fles verlagen door het economisch gerechtvaardigde bestelvolume te vergroten, het onnodige glasgewicht te verminderen, moeilijke vormgeving te vereenvoudigen, decoratieprocessen te beperken, standaard halsafwerkingen te gebruiken, het gebruik van dozen en containers te optimaliseren, SKU’s te bundelen en onderhandelingen te voeren over voorwaarden voor herhaalde productie in plaats van uitsluitend te focussen op de aanbiedingsprijs van de leverancier voor de fles.

Verwijder geen specificaties die het product beschermen, alleen om centen te besparen.

Het doel is niet de goedkoopste fles.

Het doel is de laagste commercieel aanvaardbare landed cost.

Bereken een reële kostprijs voor een op maat gemaakte glazen fles, geen schatting.

Als u een nieuw project voor glasverpakking voor voedingsmiddelen, dranken, sterke dranken, cosmetica of andere producten plant, stuur ons dan uw inhoud, gewenste hoeveelheid, een technische tekening of referentieafbeelding van de fles, de halsafwerking, uw wensen voor decoratie, de sluiting en de bestemmingshaven.

Wij kunnen twee routes vergelijken:

Optie A: Bestaande fles + op maat gemaakte decoratie

en

Optie B: Eigen mal + volledig op maat gemaakte glazen fles

Die vergelijking vertelt u meestal veel meer dan het vragen naar de goedkoopste flesprijs.

Omdat bij op maat gemaakte glasverpakkingen de goedkoopste offerte en de laagste totale kosten niet altijd hetzelfde zijn.

Neem contact op met de fabriek

Labels

Over Ons

Over Ons

Xuzhou Minghang Verpakkingsproducten Co., Ltd.

Minghang is opgericht in 2008 en gevestigd in Jiangsu, China. Minghang exporteert meer dan 1000 glasproducten, waaronder opbergpotten, cosmetische flessen en wijnflessen. Wij hebben een team van meer dan 300 medewerkers dat zich inzet voor kwaliteit.

Onze fabriek produceert jaarlijks 30.000 ton, ondersteund door zes productielijnen – vier single-drop- en twee double-drop-lijnen, evenals geavanceerde semi-automatische en CNC 8S-machines.

Een ervaren kwaliteitscontroleteam waarborgt eersteklas productkwaliteit, met behulp van geavanceerde testapparatuur om aan strenge normen voor sterkte en hittebestendigheid te voldoen.

Wij stellen de behoeften van onze klanten centraal en leveren innovatieve en milieuvriendelijke oplossingen voor internationale merken. Werk samen met ons aan de toekomst!

Bekijk meer

Glasflessen & Potten

met op maat gemaakte en standaardopties. 3.000+ merken, groot en klein, zijn dol op ons!

Meer Glas
oNLINEONLINE